True beauty is in the details,
get more in Royal Clinic

Nowe
zabiegi

PHYTOMER

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia jeden z naszych największych zalet. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów,budowaniu poczucia własnej wartości.

BOTOX

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia jeden z naszych największych zalet. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości.

Szybka rezerwacja

WITAMY

 

Royal Clinic to nowe miejsce w Szczecinie.
Znajdujące się w samym centrum miasta, wśród zapachu pysznej kawy i wypieków,wspomnień dawnego kina i uroku przedwojennej kamienicy.


Swoich gości wita nowoczesnym stylem z dodatkiem dawnej, angielskiej elegancji.
Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna. Szeroko zdobytą wiedzą i nowoczesnymi, nieinwazyjnymi zabiegami możemy w krótki i bezbolesny sposób sprawić, że Wasza skóra nabierze blasku, świeżości i piękna.


Odwiedź nas już dziś i poznaj ofertę zabiegów, którą skomponujemy specjalnie dla Ciebie.

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i zabiegi w wyjątkowych cenach.


KOSMETOLOGIA

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia jeden z naszych największych zalet. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości. Należy o niego dbać jak o zdrowie, zwłaszcza że dziś nikt już nie może powiedzieć, że nie ma wpływu na to jak wygląda.


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia jeden z naszych największych zalet. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości. Należy o niego dbać jak o zdrowie, zwłaszcza że dziś nikt już nie może powiedzieć, że nie ma wpływu na to jak wygląda.  • UL. WOJSKA POLSKIEGO 2/U3, SZCZECIN, TEL.: 91 4888 050, MOB.: +48 696 082 364 RECEPCJA CZYNNA OD 11 DO 19
COPYRIGHT BY DAVIDWEBB GROUP